est
  • +372 53 315 456
  • info@swedcar.ee

Liising Rootsist tellitavale autole

Võite kasutada sõiduki ostuks endale meelepärast liisingupakkujat. Soovitame võimalusel küsida liisingupakkumine ette, et teaksite täpselt enda finantsilisi võimalusi ja pangapoolseid tingimusi. Kuna oleme tellimisele keskendunud ettevõte, tuleks kasutada kapitalirenti.
Liisingu taotlemise protsess on järgmine
  1. Küsige meilt sõidukile pakkumine ja edastage see pangale.
  2. Positiivse liisingupakkumise korral läheme sõidukit kontrollima.
  3. Edastage meile oma liisinguhalduri kontakt ja edastame kõik vajalikud dokumendid ise. Teile jääb ainult leping allkirjastada. Seda juba siis kui sõiduk juba Eestis ja tehing kindel.

Sõidukeid saab tellida kõikide registreeritud automüüjate käest Rootsis

Ligi 70% kasutatud sõidukitest on müügil litsenseeritud automüüjate juures. Nende käest ostmine on oluliselt riskivabam, sest Rootsi seadused reguleerivad kasutatud sõidukite seisukorda ainult juhul, kui müüb juriidiline isik. Eraisikute poolt müüdavad sõidukid võivad olla sellised, mida korralikud automüüjad pole nõustunud müüki võtma. Teatud erijuhtudel (näiteks kehtiva tehasegarantii puhul) võib eraisikult ostmine olla õigustatud, kuid neid autosid meie lehel ei kuvata. Soovi korral võib meile lingi saata ja vaatame, kas selline tehing võiks mõistlik olla.

Enne sõiduki tellimist tasub läbi mõelda järgmised asjaolud:

Sõiduki tellimiseks on vajalikud järgmised sammud:

  1. Meie pakkumise küsimine ja soovi korral liisingupakkumise küsimine pangast.
  2. Kontrollime auto tausta ja kui kõik klapib, kontrollime sõiduk koha peal üle.
  3. Pärat kontrolli edastame Teile raporti. Raporti alusel saate juba lõpliku otsuse teha. Oliliste vigade leidmisel saab tehingust taganeda.
  4. Toome sõiduki Eestisse ja võtame ostja või liinguandja nimele arvele.

Tellimine juriisilise isikuna

Juriisilise ikikuna tellides kehtivad samad garantiid ja tingimused, mis eraisikuna tellides. Kui olete käibemaksukohustuslane ja soovite sõidukit ostes sisendkäibemaksu maha arvata, tuleks valida sõiduk, mis on käibemaksuga maksustatav. Enamik sõidukeid on maksustatavad erikorra alusel. Sellisel juhul sisendkäibemaksu mahaarvamise võimalus puuub. Et valida sõidukeid, mis on käibemaksuga maksustatavad, tuleks otsisngutabelis teha linnuke kasti "sisendkäibemaks". Siis kuvatakse ainult kuulutusi, mille puhul on Eestis 20% sisendkäibemaksu mahaarvamise võimalus.
küsi auto kohta
  24/7
X